O mnie

Hej! Nazywam się Magda a to kilka słów o mnie…

Z aparatem biegałam już w podstawówce, pierwszych kroków z fotografią uczył mnie mój wujek fotograf - Heniek Jankowski, z którym pracowałam na analogu. Pomimo iż zainteresowania fotografią towarzyszyły mi od zawsze wybrałam się na zupełnie inne studia - skończyłam Informatykę, Marketing i Zarządzanie, w międzyczasie studiowałam również filologię angielską. Cały czas poszukiwałam… W międzyczasie skończyłam kurs fotografii na Akademii Fotografii w Warszawie i wtedy już wiedziałam, że wcześniej popełniłam błąd… fotografia to jest coś co chciałabym robić w życiu. Szybko znalazłam szkołę w Białymstoku - Europejska Szkoła Mediów i Przedsiębiorczości z kierunkiem Fotografia i skończyłam ją z najlepszymi ocenami. Po szkole zaczął się czas poszukiwań - co chciałabym fotografować… W tym pomogła mi moja przyjaciółka, która co jakiś czas prosiła mnie, żebym zrobiła jej kilka zdjęć swoim dzieciom. Później sama zaszłam w ciążę i tak się zaczęło…

Tak naprawdę początek fotografii dziecięcej w moim życiu rozpoczął się równolegle z narodzinami mojej pierwszej córki - Polki. Urodziłam ją, robiłam jej zdjęcia i zaczęły się zlecenia na fotografię dziecięcą. I tak jest niezmiennie do dziś z czego się ogromnie cieszę:)

Ukończyłam w międzyczasie kilka kursów fotografii dziecięcej u inspirujących mnie fotografek dziecięcych. Minimum raz w roku zapisuję się na nowe szkolenia, żeby się rozwijać i oferować Wam jak najwięcej. Co miesiąc uczestniczę także w warsztatach „Bezpieczny Maluch” w Szkole Rodzenia na Bema w Białymstoku. Nieprzerwanie od 2016 roku robię również zdjęcia nowonarodzonym maluchom w Prywatnej Klinice Położniczo-Ginekologicznej na Parkowej w Białymstoku.

Co jeszcze lubię fotografować? Oprócz dzieci moją pasją są wnętrza. Moje niespełnione marzenie to ich projektowanie, także robienie zdjęć w fajnych miejscach sprawia mi wiele radości. Jestem jednak otwarta na nowe, nie zamykam się w świecie dziecięcym, chociaż to w głównej mierze robię.

Poza tym jestem kochającą Mamą dwójki przeuroczych dziewczynek: Polki i Adki, Żoną zaskakującego mnie męża - Maćka. Uwielbiam podróże i piękne miejsca. Lubię aktywny wypoczynek. Mam mnóstwo planów na przyszłość i bardzo mało czasu na ich wykonanie - to cała JA:)